Bar Restaurant “ARDA”

Bar Restorant “ARDA” themeluar në vitin 2007 dhe e lokalizuar në një nga vendet me te qeta dhe te bukura ne fshatin Qerret te Kavajes.

Bar Restorant “ARDA” është vendi ideal për të shijuar një vakt tradicional, nen hije te pishave dhe ne ambientet e brendshme.

Bar Restorant “ARDA” nisi si nje biznes familjar ku me kalimin e viteve, u shnderrua ne nje sipermarrje te vertet per cdo event familjar.

Eksperienca e gjate e gjithe ketyre viteve shkoi pertej gatimit, pasi i hapi rrugen edhe shtepiave te drurit, qe ne Maj te 2023, per here te pare hapi dyert per te mirepritur kliente nga e gjithe bota.

I afte te servirur me profesionalizem, si dhe te mireprese nje numer prej 200 kliente ne vakte, duke vene ne dispozicion dy ambiente,restorante me salla te medha,dhe nje oborr mjaft te gjere per te mirepritur kliente te moshave te ndryshm, gjithashtu Bar Restorant “ARDA” ka menduar qe nje pjese e madhe e oborrit te jete per femije te cfaredo lloj moshe qe te kenaqen me aktivitetet e tyre te preferuara.

Sherbimi i ofruar eshte teper cilesor dhe i kulturuar, pasi stafi i kamariereve eshte i vemendshem ndaj klienteve, dhe te gatshem per t’iu pergjigjur sa me shpejt nevojave te tyre.

Bar Restorant “ARDA” ju garanton nje gatim tradicional super te shijshem, nje cilesi te garantuar nje staf te kaualifikuar me ekperience 16 vjecare dhe nje stil unik

Contact

Please feel free to contact us for additional information or reservations